iTeach. Tutaj znikają bariery językowe. 

iTeach to nowoczesna szkoła językowa, gdzie najważniejszy jesteś Ty

DLACZEGO MY?SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

FAQ (FREQUENTLY ASKED QUESTIONS) – CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA 
    Kiedy odbywają się zajęcia?

Zajęcia odbywają się w każdy dzień tygodnia z wyjątkiem soboty i niedzieli. Każde spotkanie może trwać 50 bądź 75 minut. Dla kursu iTeach Kids & Teens czas lekcji został skrócony do 1 spotkania trwającego 45 min. Możliwe jest także zorganizowanie zajęć indywidualnych w porach najbardziej odpowiadających studentowi.

Ile osób jest grupie?

Grupy standardowe składają się z 3 do 5 osób w zależności od poziomu danej grupy. Organizujemy także zajęcia w małych 2 osobowych grupach oraz zajęcia indywidualne, elastycznie dopasowując się do potrzeb naszych klientów.

W jakim wieku są osoby uczestniczące w zajęciach?

W naszej szkole posiadamy gamę kursów specjalnie dopasowanych do różnych grup wiekowych. Kurs iTeach Kids & Teens przygotowany został dla dzieci od 7. roku życia oraz młodzieży do lat 16. W naszej szkole każdy znajdzie odpowiedni kurs dla siebie.

Czy otrzymam certyfikat po zakończeniu kursu?

Każda osoba może otrzymać certyfikat ukończenia danego poziomu, jak i całego kursu. Certyfikat wydawany jest na podstawie ukończenia danego etapu egzaminem z wynikiem pozytywnym.

Kim są lektorzy prowadzący zajęcia w szkole?

Lektorzy prowadzący zajęcia w naszej szkole to wysoce wykwalifikowana kadra nauczycieli języka angielskiego, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie nie tylko w nauczaniu metodą bezpośrednią, ale także metodami tradycyjnymi. Wszyscy nauczyciele iTeach to osoby dzielące pasję przekazywania zdobytej wiedzy nie tylko z zakresy samego języka ale także metodyki i technik samodzielnego uczenia się.

Czy grupa ma przypisanego lektora?

Może, ale mieć nie musi. Wielką zaletą metody bezpośredniej jest możliwość prowadzenia zajęć w jednej grupie przez różnych lektorów na zmianę. Taki tryb zajęć pozwala studentom przyzwyczaić się do różnych akcentów danego języka i skutecznie przeciwdziała rutynie systematycznych spotkań. Wprowadza także dodatkowy element świeżości na każdych zajęciach.

Jak wyglądają zajęcia metodą bezpośrednią.

Najlepiej przekonać się o tym zapisując się na darmowe lekcje próbne, na których nie tylko można będzie sprawdzić jak działa metoda, ale także na własnej skórze odczuć jej błyskawiczne efekty. W skrócie metoda bezpośrednia polega na zapamiętywaniu słówek i konstrukcji gramatycznych poprzez wykorzystanie ich w pytaniach lektora i odpowiedziach studenta. Lektor ma za zadanie kontrolować przebieg całych zajęć i sprawia pieczę nad prawidłowym przebiegiem procesu nauki. Nauka metodą bezpośrednią ma także inne plusy. Pozwala zmniejszyć prace domową do minimum, gdyż większość pracy wykonywana jest na zajęciach. Umożliwia pokonanie bariery językowej wszystkim tym, którzy boją się mówić w obcym języku. Intensywna forma zajęć nie pozwala się nudzić i odrywać uwagi, a co za tym idzie pozostać zmotywowanym na bardzo długo i osiągnąć lepsze efekty w krótkim czasie.

Dlaczego warto korzystać z platformy internetowej?

Zachęcamy do korzystania z platformy internetowej, która jest zupełnie darmowa dla wszystkich studentów naszej szkoły. Platforma internetowa oferuje dodatkowe powtórki materiału omawianego na zajęciach, możliwość przećwiczenia dyktand oraz zagadnień gramatycznych przerabianych na zajęciach. Platforma internetowa została specjalnie skonstruowana dla metody Direct English i polecamy ją wszystkim, którym zależy na jeszcze szybszej nauce. Więcej na ten temat w zakładce Platforma Internetowa.

iTeach Online – co to takiego?

Zajęcia iTeach Online to nic innego jak zajęcia przez internet przy pomocy komunikatora internetowego z opcją przekazywania obrazu. Zajęcia głównie odbywają się przy pomocy komunikatorów takich jak Google Hangouts oraz Skype, ale istnieją także inne rozwiązania dla kursantów chcących zachować większą anonimowość. Zajęcia prowadzone są także przy użyciu serwisów multimedialnych oraz wirtualnych baz słówek, które pozwalają lektorom nie tylko uatrakcyjnić zajęcia, ale także świetnie kontrolować przebieg zajęć skutecznie pomagając studentowi w przyswajaniu przerabianego materiału. Zajęcia iTeach online świetnie komponują się z zajęciami prowadzonymi metodą bezpośrednią Direct Method for English i zostały świetnie przyjęte przez naszych studentów.